PODKASTER 2019 ROKU

Po raz trzeci wybieramy autorów, którym przyznamy tytuł Podkastera roku. Rok 2019 był dla podkastingu w Polsce przełomowym rokiem. Nigdy wcześniej nie powstało tak dużo podkastów

Sponsorowane przez

Podigee

DO OGŁOSZENIA WYNIKÓW POZOSTAŁO

50

Dni

0

Godzin

32

Minut

11

Sekund

Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystości z udziałem jurorów i nagrodzonych podkatserów w Warszawie, lub podczas nagrania wideo i na pewno w grupie słuchaczy na facebook "W ruchu słucham podkastów" oraz w audycji Podkasting w Polsce. Wiadomość zostanie również wysłana do subskrybentów listy emailowej, do której można się zapisać poniżej.
Najnowszych informacji o nagrodzie można posłuchać w odcinku podkastu "Podkasting w Polsce" poniżej
PODKASTER ROKU 2018

Małgorzata Zmaczyńska

Za entuzjazm, chęć rozmowy, ciekawych rozmówców i to co najważniejsze… podążanie za myślą i odpowiedziami tego rozmówcy.

Piotr Peszko

Za odważne eksplorowanie różnych form w podkastingu, rozwijanie indywidualnego stylu zamiast podążania utartymi ścieżkami oraz zrealizowanie ciekawego projektu edukacyjnego opartego na podkastach – „Letnia szkoła eLearningu"

PODKASTER ROKU 2017

Marek Jankowski

Za otwieranie się na ludzi i do ludzi, za wspaniałe audycje, motywowanie do działania, bezpłatne przekazywanie wiedzy, wspaniałe opowieści rozmówców, zarażanie innych swoją pasją energią i przyjaźnią. Za to, że dzięki tobie świat jest lepszy.

Nagrody 2018 roku

Dzięki uprzejmości kawiarni #Tag 1 marca 2018 roku zorganizowaliśmy niewielką uroczystość wręczenia nagród Podkaster 2018 roku. Przyszli nagrodzeni. Był Marek Jankowski, Roman Czejarek i Borys Kozielski oraz kilku słuchaczy.

Członkowie kapituły nagrody

...

Marek Jankowski
Mała Wielka Firma

Przedsiębiorca i podkaster, który z pasją i zaangażowaniem edukuje innych

Roman Czejarek
Program I Polskie Radio

Polski dziennikarz, prezenter, konferansjer, publicysta, związany z Radiową Jedynką.

Piotr Peszko
2edu.pl

Autor kilku podkastów, prowadzi szkolenia z teorii i projektowania szkoleń on-line

Borys Kozielski
Fundacja "Otwórz się"

Podkaster od 2005 roku, prezes fundacji "Otwórz się", prowadzi warsztaty, kursy on-line, organizuje spotkania podkasterów


Organizatorem konkursu "Podkaster roku" jest Fundacja "Otwórz się"
Warszawa, ul. Wyspowa 29/1. NIP: 5242767966