Dobre słowo o podkaście

Powiedz jeśli warto

Poniżej znajduje się nagrywarka wypowiedzi, które wykorzystamy w podkaście Podkasting w Polsce. W katalogu polskich podkastów mamy już tak dużo podkastów, że niemożliwe jest przesłuchanie wszystkich dlatego nabiera znaczenia to co polecają inni słuchacze.

Nagrywamy takie rekomendacje już od dłuższego czasu w podkaście Podkasting w Polsce. Polecane przez nas podkasty są promowane wyświetleniem na głównej stronie podkasty.info i dzięki temu docierają do większej liczby poszukujących. Teraz możesz też polecić swój ulubiony podkast innym słuchaczom.

Nagraj się kilkając przycisk z napisem "Start recording". Po nagraniu będzie możliwość przesłuchania go przed wysłaniem. Twoje nagranie pomoże zdobyć większą popularność podkasterowi, którego słuchasz. Możesz polecić cały wybrany kanał podkastu, lub wybrany odcinek, Fajnie jeśli podasz przynajmniej swoje imię, ale to nie jest konieczne (możesz pozostać anonimowa/anonimowy). Koniecznie podaj tytuł polecanego podkastu i krótko opowiedz dlaczego według Ciebie wart jest naszych uszu.

Nie zapomnij powiedzieć jaki jest tytuł polecanego podkastu