:: ::

Rozmów o branży BSS nigdy za wiele. A rozmów o HRowym wymiarze sektora nowoczesnych usług dla biznesu tym bardziej. Pierwszy kwartał każdego roku, to zawsze czas, w którym na rynku pojawiają się raporty wynagrodzeń, wyniki badań trendów, czy też informacje o tym co się dzieje w biznesie. Innymi słowy mamy okazję przyjrzeć się bliżej wynikom prześwietlania branż i firm.

Grafton Recruitment, należący do Gi Group, postanowił prześwietlić w taki sposób sektor BSS. Wyniki swoich badań eksperci Grafton przelali na łamy ponad 100 stronicowego raportu, w którym poza siatkami płac, zamieścili także szereg innych informacji i opinii osób powiązanych bezpośrednio lub pośrednio z sektorem nowoczesnych usług dla biznesu.

Skoro jest raport, to jest i jego omówienie w podcaście BSS bez tajemnic. Tym razem do rozmowy zaprosiłem Annę Federowicz i Mateusza Skibę z Grafton Recruitment. Co wyszło z naszej rozmowy? Posłuchajcie!

A oto kilka przydatnych linków:
Raport - https://www.grafton.pl/pl/raport-wynagrodzen-w-sektorze-bss-2023
Anna Federowicz na LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/anna-federowicz-83b87776/
Mateusz Skiba na LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/mateusz-skiba/

****************************

Nazywam się Wiktor Doktór i na co dzień prowadzę Klub Pro Progressio https://klub.proprogressio.pl/pl – to społeczność wielu firm prywatnych i organizacji sektora publicznego, którym zależy na rozwoju relacji biznesowych w modelu B2B. W podcaście BSS bez tajemnic poza odcinkami solowymi, zamieszczam rozmowy z ekspertami i specjalistami z różnych dziedzin przedsiębiorczości.

Jeśli chcesz się o mnie więcej dowiedzieć, to zapraszam do odwiedzin moich kanałów w mediach społecznościowych:
YouTube - https://bit.ly/BSSbeztajemnicYT
Facebook - https://bit.ly/BSSbtFB
LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/wiktordoktor/
Możesz też do mnie napisać. Mój adres email to - wiktor.doktor(@)proprogressio.pl

****************************
Patronami Podcastu “BSS bez tajemnic” są:
Marzena Sawicka ( https://www.linkedin.com/in/marzena-sawicka-a9644a23/ ),
Przemysław Sławiński ( https://www.linkedin.com/in/przemys%C5%82aw-s%C5%82awi%C5%84ski-155a4426/ ),
Damian Ruciński ( https://www.linkedin.com/in/damian-ruci%C5%84ski/ )
Szymon Kryczka ( https://www.linkedin.com/in/szymonkryczka/ )
Grzegorz Ludwin ( https://www.linkedin.com/in/gludwin/ ).
Wspaniali ludzie, dzięki którym pojawiają się kolejne odcinki tego podcastu.
Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona Patronów , to możesz to zrobić przez serwis Patronite - https://patronite.pl/wiktordoktor
Możesz także wspierać rozwój tego podcastu przez Patreon - https://www.patreon.com/wiktordoktor
Jeśli podoba Ci się to co robię, możesz, przez ten link https://www.buymeacoffee.com/wiktordoktor , kupić mi kawę i tym samym wesprzeć rozwój tego podcastu.
Chcesz pomóc mi zbudować domowe studio nagrań – tu jest odpowiednia zrzutka https://zrzutka.pl/j8kvar

Jest to odcinek podkastu:
BSS bez tajemnic

Nazywam się Wiktor Doktór, a to jest mój podcast dedykowany nowoczesnym usługom dla biznesu. Usłyszysz tu informacje z życia Pro Progressio, ale także ciekawostki dotyczące outsourcingu, centrów usług wspólnych i szerokopojetego świata BSS. Raporty, ciekawi ludzie, interesujące wydarzenia biznesowe, to tylko część tematów, które pojawią się w ramach BSS bez tajemnic. Zapraszam.

Informacja dotycząca prawa autorskich: Wszelka prezentowana tu zawartość podkastu jest własnością jego autora

Wyszukiwanie

Kategorie