:: ::

W sobotnim meczu 25.października podopieczni Gheorghe "Gianni" Cretu zmierzyli się na lubińskim parkiecie hali RCS z Cerradem Czarnymi Radom. Pierwszy set okazał się szczęśliwy dla miedziowych, którzy wygrali go 25:22. W drugim secie drużyna z Lubina powtórzyła wynik z pi erwszego seta 25:22. Kolejny, trzeci już set pokazał, że goście z Radomia próbują jednak zawalczyć o zwycięstwo - Czarni wygrali go 25:21. Czwarty z setów przyniósł glorię chwały dla naszych siatkarzy, którzy zakończyli go wynikiem 25:21, zaś mecz wynikiem 3:1 dla Cuprum Lubin. W dzisiejszej audycji po raz pierwszy siatkarskie ((studio sport)) a w nim relacja z ostatnich meczy miedziowych siatkarzy.