:: ::

Reprezentacja Polski pokonała Wyspy Owcze 2:0 w meczu eliminacji Euro 2024. Wynik daje powody do zadowolenia, ale gra kadry — niekoniecznie. Polacy do 72. minuty nie potrafili sforsować zasieków Farerów, aż do momentu, kiedy sędzia po weryfikacji VAR podyktował rzut karny. Robert Lewandowski zamienił go na bramkę, a w 83. minucie podwyższył wynik na 2:0. O meczu z Wyspami Owczymi porozmawiają Jarosław Koliński, Radosław Majdan, Tomasz Frankowski, Cezary Kucharski i Dariusz Dziekanowski.

Jest to odcinek podkastu:
Przegląd ligowy

"Przegląd ligowy" to nowy program w ofercie Przeglądu Sportowego Onet. W każdy piątek Radosław Majdan, Jarosław Koliński i Łukasz Olkowicz oraz ich goście będą rozmawiać o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach piłkarskich nadchodzącego weekendu. Prowadzący będą rozmawiać zarówno o Ekstraklasie, ale też i o ligach zagranicznych.

Informacja dotycząca prawa autorskich: Wszelka prezentowana tu zawartość podkastu jest własnością jego autora