:: ::

Zapraszam na spotkanie z Pawłem Żukiem, który ukończył bieg na dystansie 5 tysięcy kilometrów.

Black Hat Ultra to podcast, w którym spotykam się z niezwykłymi osobami, które prowadzone pasją i ambicją pokonują swoje fizyczne i mentalne słabości, aby się rozwijać i realizować założone cele z uśmiechem na twarzy i w zgodzie ze sobą.

Kilka tygodni temu, Paweł Żuk,po 49 dniach, 6 godzinach, 27 minutach i 2 sekundach wpadł na metę biegu na dystansie pięciu tysięcy kilometrów. Bieg odbywał się na pętli a finalnie ukończyły go tylko 4 osoby. Paweł zajął miejsce drugie.

Aby poznać lepiej Pawła i jego drogę biegową zapraszam do odsłuchania osiemnastego odcinka Black Hat Ultra. Natomiast w tym odcinku usłyszycie z jakimi trudnościami zmagał się Paweł podczas 49 dni biegu, gdy codziennie pokonywał ponad 100 kilometrów walcząc z kontuzjami i ciężkimi warunkami atmosferycznymi.

Jest to odcinek podkastu:
Black Hat Ultra

Wciągające historie biegaczy długodystansowych. 100km i więcej. Przełamywanie granic. Motywacja. Porady treningowe. Dieta. Mental.

Informacja dotycząca prawa autorskich: Wszelka prezentowana tu zawartość podkastu jest własnością jego autora