:: ::

Poznajcie Krystiana Pietrzaka, najszybszego z Polaków na tegorocznym Tor des Geants - 330km trasę o przewyższeniach 24km pokonał w czasie 121 godzin i 27 minut plasując się na 143 pozycji. Zaledwie tydzień później zajął 2 miejsce open podczas 120km Marathon Trail Lago di Como wyprzedzając o jedną pozycję Sabrinę Stanley, która w kategorii kobiet wygrała w tym roku HardRock100. Krystian przeszedł długą drogę biegową od sprintów, przez maratony uliczne do biegania ultra w formacie XXL. Studiował na akademiach sportowych a obecnie, poza pracą, studiuje medycynę by, jak mówi, jeszcze lepiej zrozumieć procesy zachodzące w organizmie biegacza. Niesamowicie świadomy biegacz, którego myśli pochłaniają coraz to dłuższe dystanse.

Jest to odcinek podkastu:
Black Hat Ultra

Wciągające historie biegaczy długodystansowych. 100km i więcej. Przełamywanie granic. Motywacja. Porady treningowe. Dieta. Mental.

Informacja dotycząca prawa autorskich: Wszelka prezentowana tu zawartość podkastu jest własnością jego autora