oTAGowani

oTAGowani - Arka Gdynia podcast.
Podcast o Arce Gdynia. Omawiamy mecze, dyskutujemy o transferach, kłócimy się o dyspozycję zawodników. Rozmawiamy z gośćmi.

2023-03-09 01:00:00

Arka wygrała dwa mecze z rzędu, pokonując wysoko Sandecję i Resovię, nie tracąc przy tym bramki. Oprócz omówienia tych spotkań, rozmawiamy o zmianach w defensywie, dobrej formie Karola Czubaka, nadchodzącym pojedynku z Górnikiem Łęczna i sytuacji w tabeli I ligi. Montaż: Łukasz Jesionowski Muzyka: hooksounds.com Na miniaturce wykorzystano zdjęcia autorstwa Arki Gdynia (www.arka.gdynia.pl). Subskrybuj nas na Youtube! Słuchaj nas na: Spotify | iTunes | Soundcloud Nasze social media: twitter.com/oTAGowani Facebook.com/oTAGowani twitter.com/lukasz_je twitter.com/NikoArka twitter.com/k_paciorek

oTAGowani #54 - gdyński paraliż Arki, prowadziła z Wisłą i przegrała
2023-02-20 01:00:00

Arka Gdynia prowadziła do przerwy po golu Dawida Gojnego, ale trzy gole stracone w 9 minut sprawiły, że żółto-niebiescy ulegli Wiśle Kraków 1:3. W tym odcinku omawiamy ten mecz oraz próbujemy doszukać się przyczyn słabej gry Arki w Gdyni, wspominając też serię 11 meczów z rzędu ze straconą bramką. Montaż: Łukasz Jesionowski Muzyka: hooksounds.com Na miniaturce wykorzystano zdjęcia autorstwa Arki Gdynia (www.arka.gdynia.pl). Subskrybuj nas na Youtube! Słuchaj nas na: Spotify | iTunes | Soundcloud Nasze social media: twitter.com/oTAGowani Facebook.com/oTAGowani twitter.com/lukasz_je twitter.com/NikoArka twitter.com/k_paciorek

oTAGowani #53 - złe miłego początki, Hermes zwycięża w debiucie
2023-02-16 01:00:00

Rozpoczęła się runda wiosenna sezonu 2022/23 w I lidze. Rozmawiamy o zwycięstwie Arki w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, omawiamy zimowe transfery i zapowiadamy mecz z Wisłą Kraków. Montaż: Łukasz Jesionowski Muzyka: hooksounds.com Na miniaturce wykorzystano zdjęcia autorstwa Arki Gdynia (www.arka.gdynia.pl). Subskrybuj nas na Youtube! Słuchaj nas na: Spotify | iTunes | Soundcloud Nasze social media: twitter.com/oTAGowani Facebook.com/oTAGowani twitter.com/lukasz_je twitter.com/NikoArka twitter.com/k_paciorek

oTAGowani #52 - im w Gdyni wygrywać nie kazano
2022-10-09 02:00:00

Rozmawiamy bezpośrednio po zremisowanym 2:2 meczu ze Stalą Rzeszów, który był trzecim z rzędu spotkaniem żółto-niebieskich bez zwycięstwa. Montaż: Łukasz Jesionowski Muzyka: hooksounds.com Subskrybuj nas na Youtube! Słuchaj nas na: Spotify | iTunes | Soundcloud Nasze social media: twitter.com/oTAGowani Facebook.com/oTAGowani twitter.com/lukasz_je twitter.com/NikoArka twitter.com/k_paciorek

oTAGowani #51 - przepis na tragedię w 15 minut
2022-09-16 02:00:00

Arka prowadziła 3:1 z Chrobrym Głogów do 76. minuty i przegrała 3:4. Tyle, to cały opis. Montaż: Łukasz Jesionowski Muzyka: hooksounds.com Subskrybuj nas na Youtube! Słuchaj nas na: Spotify | iTunes | Soundcloud Nasze social media: twitter.com/oTAGowani Facebook.com/oTAGowani twitter.com/lukasz_je twitter.com/NikoArka twitter.com/k_paciorek

Informacja dotycząca prawa autorskich: Wszelka prezentowana tu zawartość podkastu jest własnością jego autora