Co dla szukających pracy jest ważne w ofertach pracy w ubezpieczeniach

Na zaprzyjaźnionej grupie na Facebooku – Mistrzowie Marketingu i Sprzedaży Ubezpieczeń , opublikowałem jakiś czas temu ankietę…

Chciałem lepiej poznac preferencje kandydatów. Osób szukających oferty pracy w ubezpieczeniach .

Zadałem pytanie:

Marcin Kowalik

CO DLA CIEBIE JAKO POSZUKUJĄCEGO PRACY W UBEZPIECZENIACH JEST WAŻNE / BIERZESZ POD UWAGĘ GDY PRZEGLĄDASZ OGŁOSZENIA O PRACĘ W BRANŻY?

Na pierwszym miejscu, osoby poszukujące pracy w ubezpieczeniach, stawiają przejrzyste informacje odnośnie rodzaju umowy. Zwykle chcemy jako kandydaci po prostu wiedzieć czy to ma byc umowa B2B czy umowa o pracę. Tak zagłosowało 51% ankietowanych.

Na drugim miejscu – jeżeli chodzi o najważniejsze informacje w ofertach pracy – jest „wymiar etatu”.

Tak zagłosowało 18%.

Na trzecim miejscu z 12% mamy dwie pozycje:

  • Informacje czy praca jest stacjonarna / zdalna / hybrydowa
  • jasno opisany zakres obowiązków

Na „jasno opisane wymagania” zagłosowało 6% uczestników ankiety.

Jasno opisane korzyści znalazły 1% głosujących.

Jest to odcinek podkastu:
Praca w ubezpieczeniach

Praca w ubezpieczeniach. Oferty pracy w branży ubezpieczeniowej. Rozmowy z pracodawcami, kandydatami.

Kategorie:
Biznes Kariera

Informacja dotycząca prawa autorskich: Wszelka prezentowana tu zawartość podkastu jest własnością jego autora

Wyszukiwanie

Kategorie