Więcej o tej ofercie pracy: Doradca ds. ubezpieczeń - Wrocław, Compensa

Poszukujemy agenta ubezpieczeniowego do Wrocławia

Praca zdalna, hybrydowa, online

Praca w ubezpieczeniach jako główne lub dodatkowe źródło dochodu:

  • umowa b2b , zlecenia
  • wsparcie finansowe na początku
  • szkolenia

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze Klienta;
  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętności nawiązywania relacji,
  • Samodzielności w planowaniu oraz działaniu

Atuty
• Doświadczenie i rozwój w branży ubezpieczeniowej;
• Wdrożenie i możliwość rozwoju
• Wybór formy współpracy;
• Atrakcyjne zarobki oparte na prowizjach, premiach i stałym dofinansowaniu w ramach rozpoczętej współpracy;
• Elastyczny czas pracy

Twoje obowiązki to:
• Aktywne pozyskiwanie Klientów, osoby prywatne, firmy
• Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami;
• Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie rozmów sprzedażowych;
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku;

Zobacz też pozostałe oferty pracy w ubezpieczeniach w firmie Compensa .

Jest to odcinek podkastu:
Praca w ubezpieczeniach

Praca w ubezpieczeniach. Oferty pracy w branży ubezpieczeniowej. Rozmowy z pracodawcami, kandydatami.

Kategorie:
Biznes Kariera

Informacja dotycząca prawa autorskich: Wszelka prezentowana tu zawartość podkastu jest własnością jego autora

Wyszukiwanie

Kategorie